Čtení a literární výchova ve 2. vzdělávacím období

WEBINÁŘ

1. stupeň ZŠ
(ne)pedagogičtí pracovníci

Webinář proběhne v úterý 5.3.2024 od 15:00 do cca 18:15 hod.

Akce se uskuteční v prostředí LiveWebinar. Podrobnější informace zašleme přihlášeným den před spuštěním webináře. Pokud je v den konání nenaleznete v žádné složce pošty, kontaktujte nás.

Platné osvědčení o absolvování akce a obdržíte po uskutečnění akce elektronicky (e-podpis). Více k webinářům zde.

1 210 Kč

Cena 1090 Kč/os při účasti dvou a více osob z jedné školy (při společné fakturaci).

Účastníci se musí hlásit jednotlivě, při fakturaci je zahrneme automaticky na jeden doklad a započítáme slevu!

Děti v knihovněPřemýšlíte, jak přivést žáky ke čtení knih? Webinář nabízí praktické náměty pro aktivní čtení dětí nenáročné na přípravu pro učitele.

Umožní Vám žáky zaujmout i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. V ceně kurzovného je soubor pracovních listů Pohádkové obrázkové osnovy.

Ukážeme si možnosti vedení dílen v průběhu roku, která vychází z metod kritického myšlení. Na vlastní kůži vyzkoušíme modelové lekce vedoucí ke čtení s porozuměním.

Ukázka práce s čtenářskou odezvou formou osobních záznamů z četby, hovory o knihách, záznamy podle zadaných úkolů, čtenářské aktivity, ledolamky a hry využitelné pro zpestření hodin čtení.

Komunikace a diskuze ve výuce čtení. Práce s čítankami pro 4. a 5. ročník.