Macháčová Vlasta

Osobní motto / poslání Všechno, co ti uvízne v hlavě, zůstane ti napořád. Mým cílem je ti v tom pomoci.

Pár slov o mně

Miluju přírodu a sportování v ní, mám ráda hudbu, o níž tvrdím, že patří ke vzdělání, nejraději jsem ve společnosti dětí různého věku, mám blízko k pohádkám a obdivuji rozmanitost českého jazyka.

Věřím, že posláním učitele je poskytnout dětem zdravý základ pro to, aby se samy chtěly dále vzdělávat. A to je docela nelehký úkol. Proto jsem tady, abych pomohla.

Vzdělání

Univerzita Palackého v Olomouci – pedagogika předškolního věku, anglický jazyk a přírodopis se zaměřením na vzdělávání

Dosavadní praxe

• Učitelka odborných předmětů Vyšší odborná škola Prigo
  • Učitelka anglického jazyka a přírodopisu na základní škole
  • Zástupce ředitele na základní škole
  • Učitelka mateřské školy, vedoucí učitelka mateřské školy

Reference od absolventů:

• Líbilo se mi propojené číslic, písmen a skládání puzzlu. Dále kreslení jedním tahem pro rozvoj grafomot. A moc pěkné je také cvičení spojené s povídáním o semínka. Příští rok budu učit poprvé první třídu a nápady určitě využijí. Vaše semináře jsou na vysoké úrovni.
  • Skvělá paní lektorka. Vše bylo dostačující. Nejcennější informace asi jak pracovat s pohádkovým příběhem dál...
  • S webinářem jsem byla naprosto spokojena :) Webinář se mi moc líbil, velmi jsem uvítala velké množství inspirativní her a zahrnutí digitálních technologií do výuky HV. Byla jsem vděčná zejména za praktické ukázky.
  • Perfektní kurz, nastolená výborná atmosféra. Získala jsem spoustu nových informací.
  • Supr atmosféra :-), fajn kolektiv, milý přístup, zajímavé a rychlé pokusy. Velice zdařilá akce.
  • Děkuji za příjemný a přínosný kurz. Zvážím účast na letní škole.