Tvořivá škola - praktické kurzy pro OP VVV

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
těší nás Váš zájem o praktické didaktické kurzy Tvořivé školy.
Vedou je výhradně lektoři z praxe a jsou zaměřené na předávání nejlepších, mnohaletou praxí prověřených postupů učení, které jsou vhodné jak pro žáky nadané, tak pro žáky se speciálními potřebami. Jedinečným způsobem slouží také při prevenci poruch učení i při realizaci společného vzdělávání.

Tvořivá škola nepracuje s žádnou konkrétní řadou učebnic a žádné učebnice také nepropaguje. Jedná se o otevřený didaktický program - soubor vybraných analogicky se rozvíjejících postupů. Díky tomu jsou kurzy vhodné pro všechny učitele bez ohledu na to, s jakými učebnicemi učí.

Dle Vašich požadavků jsme pro Vás připravili nabídku kurzů pro projekt OP VVV. V současné době pro vás máme vyhlášené kurzy jak kurzy 8-mi hodinové, tak kurzy 16-ti hodinové.

Seznam všech kurzů s možností přihlásit se naleznete na našich webových stránkách v záložce Kalenář akcí, kde se můžete podívat na kurzy připravené pro Váš kraj.

V případě Vašeho zájmu o kurzy pro projekt OP VVV (sborovny nebo jednotlivci), neváhejte a pište na e-mail info@tvorivaskola.cz. Jsme tu pro Vás.

Objednat si můžete také školení přímo pro Vaši sborovnu. Vaše požadavky nám napište na e-mail info@tvorivaskola.cz nebo telefonicky na čísle 774 191 813.

Množství kurzů je limitované lektorskými kapacitními a zájem je značný. Proto doporučujeme, přihlaste se co nejdříve.

Přejeme Vám hodně úspěchů, pevné nervy a zdraví.

Vaše Tvořivá škola