Chaloupková Tereza

Nerada si vybírám jednu cestu, baví mě být všestranná a reagovat dle situace a potřeb dětí.

Jsem:

• Absolventka Pedagogické fakulty v Olomouci – Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
  • Učitelka a zástupkyně ředitelky na malotřídní škole
  • Autorka učebních materiálů na internetových stránkách Veselá Chaloupka
  • Autorka tří publikací pro prvňáky a druháky nakladatelství Edika
  • Autorka a spoluautorka didaktických a deskových her
  • Recenzentka didaktických pomůcek a her

Ráda přemýšlím nad tradičními věcmi, proč se dělají tak, jak se dělají a třeba je i zkouším dělat jinak. Mám ráda systém, řád a hranice, ale v souladu s respektem ke každému. Věřím, že bezpečné prostředí, kde se děti nebojí chybovat, je to nejefektivnější, co jim můžeme nabídnout. Ve vzdělání preferuji kvalitu před kvantitou a jsem si jistá, hlavně u mladších žáčků, že „Méně je někdy více!“

Z hodnocení účastníků, reference:

• Takhle by podle mě měl vypadat každý webinář. Řadím ho mezi nejlepší, co jsem viděla. Záznamový arch je pro mě velmi přínosný. Je bezva vidět všechny oblasti takto zapsané, určitě mi to pomůže v lepší systematičnosti. Ještě bych Vám ráda poděkovala za Vaše materiály, které poskytujete! Pravidelně Vás sleduji a jste mi velkou inspirací. Děkuji a přeji vše nej v práci i doma. Mám jediný návrh: Bude i matematika? :-)
  • Webinář byl super! Zaznělo mnoho důležitých věcí a těch nápadů! Děkuji za všechny skvělé tipy a materiály, které jste s námi sdílela dnes, ale také dennodenně sdílíte na Vašem instagramu :)
  • Naprosto úžasné! Ten čas s Vámi velmi rychle utekl, klidně bych Vaše tipy a rady poslouchala i dále. Tempo projevu bylo pro mě přiměřené, vše jsem stíhala sledovat i zapisovat poznámky. Chápu, že pro Vás muselo být divné mluvit jen do monitoru bez zpětné reakce, ale věřte, že já na druhém konci jsem hltala každé Vaše slovo. Jste pro mě VELKOU INSPIRACÍ! Na malotřídní škole jsem letos poprvé dostala prvňáčky, a to hned ve spojení s druháčky. Práce je to náročná, ale zatím mě to moc baví. Mnoho nápadů čerpám právě u Vás. Děkuji za vše, co pro nás děláte, hlavně za Vaše sdílení zkušeností a poznatků.
  • Moc děkuji za nápady a inspiraci. Učím v přípravce a na podobné aktivity mám celý rok. Tady jsem si pro sebe znovu připomněla strukturu a určitě je super si zaznamenat, kolik času jsem věnovala rozvoji dané oblasti. Grafomoto kruháčky jsou skvělý nápad, už jsem použila a dětem se to moc líbilo. Já tam vkládám víc aktivit na jemnou motoriku a zatím jedeme jen grafo prvky na velký formát. Škoda, že jste tak daleko, hned bych se k vám jela podívat... :)
  • Milá paní Chaloupková, za dnešní webinář Vám chci moc poděkovat. Byl přínosným ve všech směrech. Učím již po 3. první ročník a studuji, sice dálkově, učitelství pro 1. stupeň (5. rokem), za celých pět let mi na vysoké škole nepředal žádný z profesorů tolik praktických rad a tipů na aktivity, jako vy během webináře. Jsem nabitá inspirací a nápady, že bych si snad i nadcházející víkend odpustila a s dětmi vše zkoušela. Webináři bych nevytkla nic. Určitě se poohlédnu po dalších webinářích či školeních, které nabízíte. Ještě jednou, velké díky.
  • Velmi inspirativní webinář. Jeden z nejlepších na kterých jsem kdy byla. Moc děkuji za volně dostupné materiály k využívání, které mají široké množství využití. Materiály máte opravdu pestré a děti velmi baví a vlastně i mě samotnou. Nelituji ani minuty, kterou jsem s Vámi dnes zažila. PS: Chtěla bych být žák ve vaší třídě :) Pokud by byla možnost získat nějaký záznam (soupis) aktivit z této prezentace, budu ráda. Vše jsem si pečlivě zapisovala, ale jsem spíše vizuální typ :D Moc děkuji a JEN TAK DÁL! :)
  • Ráda bych Vám nejdříve poděkovala, webinář byl opravdu přínosný. Jsem začínající učitelka a učím první třídu. Mnoho aktivit z dnešního webináře určitě využiji. Děkuji že děláte materiály volně ke stažení, dostupné pro všechny. Těším se, až zítra některé aktivity využiji. Byla jsem moc spokojená. Děkuji Vám ještě jednou a snad někdy osobně! :)
  • Webinář se mi moc líbil. Byl to moc hezký přehled oblastí, které je dobré rozvíjet. Velice přínosné je, že ke všem oblastem bylo mnoho tipů na aktivity a podklady. Jsem učitelkou přípravné třídy a přesně takové aktivity jsou pro přípravku nej!