Šimšová Renáta

2018 Písek, Honová, Šimšová

Reference od účastníků akcí:

• Letní škola byla dobře zorganizovaná, skvělá prohlídka města. S kurzem jsem byla spokojená, lektorka byla inspirativní, praktická, snad mohla být více svižná. Vynechala bych možná jen seznamovací hry.
  • Byla jsem spokojena. Paní lektorka je úžasná, pozitivní a dokáže povzbudit. Děkuji také organizátorkám.
  • Velmi povedená akce, velké díky.
  • S kurzem jsem byla spokojena, zbytečné byly jen poznámky k 1. třídě. Naopak bych více potřebovala nahlédnout do perspektivy, co se bude učit v následujících ročnících a třeba i více rozebrat didaktické postupy.
  • Téma bylo vyčerpávající.
  • Akce naprosto splnila má očekávání, děkuji. Všechny informace zužitkuji.
  • Paní lektorka má můj veliký obdiv. Perfektní pomůcky, tvořivá metodika, která baví mě a děti. Snad jen mohlo být mezi jednotlivými bloky víc pohybu.
  • Děkuji za tento program, velmi přínosný, hlavně prakticky zaměřen. Jsem velmi spokojena.
  • Děkuji za úžasný seminář a přístup lektorky. Chyběl mi trochu přesah do následujících ročníků.
  • Na kurzu jsem u paní Šimšové už po několikáté. Opět jsem byla spokojena, úžasný seminář!
  • Velmi obohacující. Ráda přijdu znovu na další kurz.
  • Na paní Šimšové jsem byla již několikrát a vždy jsem velmi spokojená!
  • S prezentací paní lektorky jsem byla velmi spokojena. Výborné nápady a jejich prezentace, didaktické hry, postupy. Vše velmi praktické a inspirativní.
  • Se školením jsem byla spokojená. Oceňuji nakopírované materiály. Uvítala bych naopak větší různorodost aktivit.
  • Děkuji za spoustu úžasných nápadů.
  • Perfektně připravené. Nejsem zde poprvé a pokaždé odcházím s novými nápady a podněty. Děkuji.

Aktuální akce lektora

Činnostní učení Čj ve 2. a 3. ročníku

Kurz realizovaný v rámci letních škol

ČJ

13. 8. 2024, 14. 8. 2024, 15. 8. 2024, 16. 8. 2024

24 vyučovacích hodin

FZŠ Olomouc, Hálkova 4

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení Čj ve 3. ročníku v ceně 185 Kč. Letní škola předkládá jak potřebné informace, tak možnost aktivního odpočinku, relaxace a „dobití baterií“.

Těšte se na:

• Aktivizující metody práce.
  • Tvořivá práce s pomůckou Karta a šablony pro činnostní učení Čj 2 a 3.
  • Další vhodné materiály, pomůcky a internetové odkazy.
  • Využití mezipředmětových vztahů s prvoukou a matematikou.
  • Využití multimediální výpočetní techniky ve výuce Čj ve 2. a 3. ročníku.
  • Prvky kritického myšlení, vytváření malých projektů.
  • Rozvoj klíčových kompetencí při činnostním vyučování.
  • Rozvoj komunikativních dovedností, rozhovory a vyprávění podle obrázkové osnovy. Mluvní a komunikační cvičení.