Rozkovcová Radka

Radka Rozkovcová vystudovala muzikologii, hudební výchovu a českou filologii na FF a PdF UP. Přes patnáct let působí jako rozhlasová redaktorka, učitelka hry na různé druhy zobcových fléten a příležitostná sbormistryně a lektorka hudebních workshopů.
Má zkušenost s dětmi předškolního i školního věku, se středoškoláky i dospělými.

Ve výuce klade důraz na individuální přístup a kolektivní spolupráci. Je přesvědčena o tom, že kladný a aktivní vztah k hudbě si může vytvořit každý.

Reference od účastníků akcí:

• Nádherné, inspirativní.
  • Lektorky jsou úžasné!!! Školení předčilo mé očekávání.
  • Výborná práce lektorů. Perfektní příprava kurzu.
  • Akce byla super. Skvělý začátek školního roku. Velmi příjemné lektorky „kolegyně“. Jsem nadšená a budu se snažit nadšení přenášet dál. Bylo to velmi krásné a naplňující. Chtěla bych více společného času. Zkusím se přihlásit na další Vaši akci s HV.
  • Úžasná byla paní Rozkovcová. Uvítala bych více aktivit pro mladší žáky. Seminář byl přínosný a přinesl mi mnoho zajímavých aktivit a tipů
  • Vše bylo naprosto úžasné a inspirativní. Obě lektorky byly skvěle připraveny a předaly mnoho krásných, užitečných námětů. Určitě doporučím dál. MOC, MOC DĚKUJI!
  • Byla jsem spokojená s akcí i lektorkami. Nadbytečná pro mne byla informace, kdo sedí na jakém místě v orchestru. Uvítala bych víc aktivit pro 1. -3. třídu.
  • Lektorka byla naprosto skvělá. Nadbytečná pro mne byla výroba loutek, naopak bych uvítala více písní pro děti.
  • Se seminářem jsem spokojená. Byl velice přínosný, lektorky i nápady úžasné, vše nej nej nej.
  • Děkuji, úžasné jako vždy! Výborné paní lektorky! Děkuji, doporučím!
  • Velký přínos, nic nebylo zbytečné. Každá zkušenost je pro mě přínosem. Ráda bych uvítala i nabídku kurzů týkající se jiných předmětů. Jsem velice ráda, že jsem se mohla této akce zúčastnit a určitě využiji další příležitost se s vámi znovu vzdělávat a obohacovat.
  • Byla jsem moc spokojená, určitě většinu využiji pro svou práci. Jen bych zkrátila výrobu loutek a naopak by se mi hodilo více notového materiálu.
  • Výborný kurz, spousta inspirace. Snad jen přidat více kratších činností pro mladší děti.
  • Vše bylo naprosto perfektní. Absolutní spokojenost, odnáším si spoustu nápadů.
  • Školení bylo přínosné a dobře připravené. Jelikož pracuji v MŠ, některé informace v praxi nevyužiji, ale bylo to zajímavé. Mohli jsme ještě více zpívat.
  • Kurz předčil mé očekávání. Chybělo mi snad více propojování hudební teorie s hrami.