Dušková Radka

Reference od účastníků akcí:

• Lektorky nasadily svižné tempo prezentací aktivit. Všeho bylo akorát. Hezké aktivity. Už se těším, až je vyzkouším. Děkuji za materiály - už dlouho hledám něco užitečného, kde by bylo vše na jednom místě.
  • Líbilo se mi, že byly na semináři dvě lektorky. Ráda bych viděla i ukázkovou hodinu.
  • Toto setkání bylo velkým přínosem. Obsahově bylo vyčerpávající. Děkuji moc za pozitivní přístup lektorek.
  • Jsem ráda, že jsou všechny ukázané aktivity využitelné do hodin všechny jsme si vyzkoušeli, tudíž i zapamatovali.
  • Spousta krásných nápadů. Lektorky vše prezentovaly hezky a názorně. Absolvovala jsem již několik školení Tvořivé školy, vždy úžasné.
  • Akce byla jako všechny semináře Tvořivé školy skvělá. Obě lektorky úžasné, vždy i trpělivě prakticky ukázaly. Spousta nápadů.
  • Využitý čas, výborné pomůcky, skvěle připraveno a zorganizováno.
  • Lektorky byly profesionální, výklad přiměřeně náročný, skvělá organizace. Splnilo to mé očekávání. Výborně využitý čas i připravený seminář, skvělé pomůcky.
  • Děkujeme za takového úžasné a velice přínosné semináře.
  • Obě lektorky byly velmi příjemné a v budoucnu určitě vyzkouším jejich nápady a triky.
  • Vše pro mne bylo užitečné. Velmi ráda se zúčastním dalších školení od Tvořivé školy.
  • Seminář byl plný spousty aktivit a pracovních materiálů, čehož si velmi cením.
  • Obě lektorky byly úžasné. Akční, profesionální, naplněno super nápady.
  • Výborná prezentace, naprosto úžasná akce. Obsahově naprosto vyčerpávající. Velmi příjemná atmosféra. Mnohokrát děkuji.
  • Vše naprosto skvělé, praktické, názorné. Velmi přínosné. Moc mi pomohly praktické ukázky.
  • Děkuji za spoustu úžasných nápadů, které ráda využiji ve své praxi. Těším se na další úžasné nápady.
  • Jsem nadšená z nových podnětů a materiálů, které mi ve výuce pomohou. Lektorky byly moc vstřícné a ochotné.
  • Díky za super nápady. O to větší "tlak" budu vyvíjet na paní ředitelku-interaktivní tabule, kterou bych chtěla mít v mé třídě je pro mě doopravdy nutností

Aktuální akce lektora

29. 5. 2024, zahájení v 14:00

4 vyučovací hodiny

WEBINÁŘ

Seminář je vhodný pro učitele matematiky působící na 1. stupni ZŠ. Účastníci obdrží zdarma hlavní pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení Geometrie ve 4. a 5. ročníku v ceně 185 Kč.

Na akci zazní zejména:

• Tvořivá práce s pomůckou Karty a šablony pro činnostní výuku geometrie ve 4. a 5. ročníku.
  • Činnostní učení geometrie, geometrické rozcvičky.
  • Rozvoj geometrických představ.
  • Základní útvary v rovině a prostoru, geometrické výpočty.
  • Znázorňování jednotek délky a obsahu, jejich převodů.
  • Popis geometrických náčrtů a nákresů.
  • Hry a činnosti k upevnění geometrických pojmů.
  • Osově souměrné útvary.
  • Základní pravidla rýsování.
ČJ

18. 5. 2024, zahájení v 9:00

8 vyučovacích hodin

ZŠ Praha 9, Bří Venclíků 1140/1

(ne)pedagogičtí pracovníci

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení Čj ve 4.nebo 5. ročníku.

Činnostní styl výuky Vám umožní žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem.

Jak na sloh

ve 4. a 5. ročníku

ČJ

3. 4. 2024, zahájení v 15:00

2 vyučovací hodiny

WEBINÁŘ

(ne)pedagogičtí pracovníci

Připravili jsme pro Vás nový webinář.

• Činnostní učení slohu, slohové rozcvičky.
  • Hry k obohacování slovní zásoby.
  • Aktivity k slohovým útvarům-  rozhovor, omluva, vzkaz, dopis, popis, vypravování.
  • Práce s osnovou, členění textu.
  • Četba jako inspirace k vlastní tvorbě.
  • Mluvený a písemný projev žáků.