Vejrostová Michaela

Michaela VejrostováLekce s vámi jsou pro mě inspirací, potěšením a vytvářením klidu v chaosu dnešní doby. Tohle a mnohem víc, se snažím předávat i já vám.

Vždycky jsem hledala propojení psychologie, jakožto nástroje k porozumění sobě samému i druhým navzájem. A zároveň pohybu, kde mně byla vždy nejbližší jóga. Vnímám v ní velký přesah do každodenního života. Mnohokrát mi pomohla najít směr, naučila trpělivosti i vytrvalosti. A zároveň mě stále učí pokoře a nelpění na věcech, které bychom si přáli. Okamžitě.
Tahle cesta začala před několika lety, při studiu na VŠ, což mi velmi pomohlo utřídit si plány a vize do budoucna a zároveň se zrodila první myšlenka na celý tento projekt a jeho realizaci, ke které byla ještě velmi dlouhá cesta.
V průběhu studia jsem absolvovala akreditovaný koučovací výcvik pro jednotlivce pod vedením Milana Bobka (FBE -For business excelance). Následoval certifikát pro učitele jógy a od té doby se věnuji již pátým rokem lektorování jógy pro skupinové lekce i individuálně.

Reference od absolventů:

• Toto téma mě velice zajímá. Pracuji na ZŠ jako asistentka a vychovatelka. V družině mám děti z 3. ročníku. Zkoušeli jsme písmenkovou jógu a bylo to bezva. Já chodím na cvičení jógy (3. rokem), ale považuji za začátečníka. Bylo to pro mě velice přínosné a jsem ráda, že jsem si mohla rozšířit nabídku cviků, které znám. Celý seminář na mě působil pohodově a paní lektorka byla velice příjemná. Budu se těšit na další.
  • Líbily se mi karty na jógu (zvířata, případně i v angličtině, jógu už cvičím déle ale kurz mi pomohl to převézt na žáky), básnička na pozdrav slunce, technika bee to bee. Při vyuce se mi líbily tipy vzájemné masírování (psát něco na záda, udělat pizzu na zádech :) a "automyčka"). Skvělý nápad je také to s čokoládou, hned zítra to zkusíme. Moc děkuji bylo to super
  • S prací lektora jsem byla velmi spokojená, děkuji za kontrolu lektorky při provádění jednotlivých cviků.
  • Na kurzu jsem se dozvěděla spoustu užitečných věcí do praxe, lektorka byla velice příjemná. Akce naprosto splnila má očekávání, byla jsem nadmíru spokojená. Děkuji.
  • Děkuji lektorce za organizaci, velmi příjemné prostředí a spoustu inspirace do hodin TV.
  • Kurz předčil mé očekávání. Lektorka byla velmi milá a příjemná. Děkuji za velmi názorné vysvětlení cviků, moc se mi seminář líbil.
  • Se seminářem jsem byla velmi spokojená, lektorka nám vše dobře vysvětlila a na cokoliv dokázala odpovědět a poradit.
  • Lektorka byla výborná a velmi příjemná. Ocenila bych zařazení tipů i pro žáky MŠ.
  • S kurzem a lektorkou jsem byla velmi spojená, určitě ho doporučím kolegům.
  • Byla jsem velice spokojena s prezentací lektora, oceňuji velice příjemné prostředí a profesionální přístup lektorky.