Grygarová Kateřina

Reference od absolventů:

• Děkuji za přínosný seminář, nejvíc mne oslovila část k desetinným číslům, dobře strukturovaná lekce, ve svižném tempu :),  nabitá praktickým informacemi, některé využiji už hned zítra.
  • Na kurzu se mi nejvíce líbila práce s nastříhanými pásky a čtverečky (u desetinných čísel). Ve třídě už je mám sice připravené, ale nevěděla jsem jak s nimi pořádně pracovat, webinář mi hodně rozšířil obzory v tomto ohledu. Líbila se mi hra AZ kvíz. Ve zlomcích se mi líbila zlomková zeď. Moc děkuji za přínosný webinář a těším se zase někdy příště.
  • Nejpraktičtější seminář, na kterém jsem byla, bezva množství materiálů=obrovská pomoc pro mě jako učitelku. Moc díky!
  • Byla jsem velice spokojená. Byl to jeden z nejinspirativnějších seminářů. Moc děkuji.
  • Obě lektorky byly skvělé! Doufám, že se brzy uvidíme na letní škole,

Aktuální akce lektora

16. 9. 2024, zahájení v 14:00

4 vyučovací hodiny

WEBINÁŘ

akreditace MŠMT

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 2. stupni ZŠ. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení M 6 v ceně 185 Kč.

Na akci zazní zejména:

• Tvořivá práce s pomůckou Karty a šablony pro činnostní učení M
  • Zlomek, dělení celku, žákovská zlomkovnice
  • Desetinná čísla, peněžní model, rozšíření číselného oboru
  • Tabulky, práce s nimi a jejich další využití, práce s číselnou osou, základní početní operace
  • Pomůcka „Hra pro tvoření a čtení čísel“
  • Pamětné počítání
  • Slovní úlohy a jejich zápis, matematizace slovních úloh