Gramatické učivo činnostně ve 2. ročníku
2.5.2016 - ZŠ Loket, Radniční 328, bud. 1. st.
JAK NEVYHOŘET - seminář z cyklu Školní konstelace
I. část 3.5.2016 - ZŠ Hradec Králové, Habrmanova 130
Výtvarná výchova tvořivě na ZŠ
KURZ KRESLENÍ PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU - realistická kresba tužkou 6.5.2016 - Vzdělávací centrum Ordějov, Bystřice pod Lopeníkem 79
Předslabikářové období
v 0. a 1. ročníku 11.5.2016 - FZŠ Olomouc, Hálkova 4
Nácvik čtení
v 1. ročníku 11.5.2016 - ZŠ Prostějov, Melantrichova 60

DVD Didaktické hry v matematice ve 3. ročníku

Didaktický film na DVD, stereo, délka filmu 45 minut.

Dostupnost Skladem
Cena
200 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 165 Kč
ks

Další informace

Ve filmu uvidíte:
Rozměňování a vracení peněz s pomůckou papírové mince a bankovky – zápisy. Rozšiřování číselného oboru do tisíce na peněžním modelu. Didaktické hry na obchod a řemesla.  Nakupování v papírnictví – vytváření slovních úloh a jejich zápisy. Nakupování v cukrářství – matematizace slovních úloh. Činnosti s penězi – vyplácení, rozměňování, matematické rozcvičky. První úsudky žáků s většími čísly spojené s činnostmi. Obměny slovních úloh, úsudky a sebehodnocení žáků. Nakupování v sadařství – úsudky, zápisy slovních úloh. Rozšíření číselného oboru do 1000 na peněžním modelu. Nakupování v hodinářství, úsudky a komunikace žáků. Obchůdky ve třídě, výhodné nákupy a úvahy žáků. Obchodování s pohlednicemi. Nakupování v trafice, komunikace, úvahy, zápisy slovních úloh. Návštěva autoopravny, zápisy ke slovním úlohám a jejich obměny.

Film byl natočen na ZŠ Kotlářská v Brně, ZŠ Mokrá a ZŠ Korunovační v Praze

Při zakoupení celé řady filmů 1. - 5. ročník účtujeme za jeden 150,- Kč, Tvořivým školám pouze 135,- Kč. Cena bude přepočítána po přijetí objednávky naší administrací. 

Kategorie produktu


Developed by Via Aurea.