Baziková Dana

Vystudovala obor speciální pedagogika na PF UK a 10 let pak učila ve zvláštní škole. Na FZŠ Chlupova/ prof.O.Chlupa pracuje od roku 2000. Ve vyučování používá metody činnostního učení, dramatické výchovy, skupinové práce, kooperativního učení i kritického myšlení. Prošla řadou kurzů – činnostní učení v matematice v 1.-5.roč., dramatická výchova, RWCT, protidrogová prevence, finanční gramotnost, vyučování mimořádně nadaných žáků, ICT a další. Působí jako lektorka metody činnostního učení. Vedla řadu ukázkových hodin, pomáhá s praxí studentů PF UK. Na škole vede každoročně kroužek Dovedné ruce.

Reference od účastníků akcí:

• Paní Baziková vše hezky vysvětlovala, oceňuji předávání nápadů, které má sama ozkoušené v praxi. Oceňuji představení mnoha metod RWCT v praxi. Ráda se zúčastním dalších akcí.
  • Výborná prezentace. Paní lektorka skvělá, vše srozumitelně vysvětlila. Seminář byl zajímavý a velmi akční.
  • Jako vždy velmi pěkný seminář. U paní lektorky jsem už po několikáté a je výborná. Výjimečné přednášky.
  • Seminář se mi moc líbil, výborné nápady. Jsem opětovně velice spokojená. Ještě jednou děkuji. Věřím, že se nevidíme naposledy!
  • Seminář proběhl nad mé očekávání (mnoho zajímavých aktivit a materiálů). Paní lektorka byla milá a vše nám vysvětlila/poradila. Některé aktivity jsem už znala, ale ráda jsem si je zopakovala. Velice se mi to líbilo, ráda se zúčastním dalších školení.
  • Milá a zkušená lektorka. Moc se mi líbily nápady na čtenářské dílny. Těch není nikdy dost!. Mám chuť si okamžitě předávané aktivity vyzkoušet s dětmi ve škole!
  • Tvořivou školu znám, na kurzy chodím pravidelně a využívám s dětmi v praxi. Z lektorky jsem byla nadšená. Potřebovala bych ještě více času, paní učitelka má určitě ještě spoustu dalších aktivit v záloze. Paní lektorka byla velmi aktivní, vše srozumitelně vysvětlila. Poskytla nám spoustu nápadů a námětů k tvořivé práci. Využiju ihned s dětmi v praxi :-)
  • Velmi zkušená lektorka s příjemným vystupováním.
  • Akce se mi celkově líbila. Paní lektorka je úžasná. Děkuji za inspirativní odpoledne.
  • Oceňuji prezentaci vlastních osvědčených aktivit.
  • Akce jako vždy předčila má očekávání. Paní Baziková je profesionál z praxe. Děkuji za inspiraci a spoustu praktických, názorných, cenově dostupných pomůcek. Těším se na další seminář.
  • Jsem spokojená. Odjíždím nabitá energií a některé aktivity určitě hned využiji v hodinách.
  • Paní lektorka je super. Je vidět, že ji to baví.
  • Jsem velmi spokojená. Akce předčila má očekávání, jako vždy v Tvořivce. Lektorka byla moc milá, srozumitelná. Seminář byl praktický, prostředí příjemné.
  • Velice profesionální. Oceňuji poznatky, vychytávky přímo z praxe. Náměty mi přijdou vhod.
  • S prezentací/kurzem jsem velmi spokojená. Názorné, inspirativní. SUPER!!! :-)
  • Kreativita; zajímavé úkoly a cvičení; hry na procvičování. Budu vřele doporučovat kolegům!
  • Paní lektorka byla úžasná, ocenila bych pokračování. Seminář byl velice zajímavý, protože se opíral o názorné ukázky.
  • Líbila se mi komunikace v celé skupině.

Aktuální akce lektora

ČJ

23. 4. 2024, zahájení v 14:00

4 vyučovací hodiny

FZŠ O. Chlupa, Praha 13, Fingerova 2186

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení ČJ 4 v celkové ceně 185 Kč.

Na akci zazní zejména:

• Tvořivá práce s pomůckou Karty a šablony pro činnostní učení ČJ ve 4. ročníku.
  • Podstatná jména jako jeden ze slovních druhů se zaměřením na jednoduchá mluvní cvičení
  • Pád - pomůcky k nácviku pádových otázek
  • Ukázka a využití různých pomůcek pro aktivní procvičení pádu, čísla a rodu podstatných jmen
  • seminář bude rozšířen i o práci s mluvnickými kategoriemi sloves